Web Sayfamız Hizmete Girerken…

Of(İ) YAYIN HİZMETLERİ Kurumu WEB sayfasını oluşturmaya başlarken ister istemez geçmişe doğru yol alıyoruz. Eskiden bir bilgiye ulaşmak için Kütüphaneleri dolaşır raflardan kitaplar ve ansiklopedileri alır tek tek kurcalardık. Şimdi bir tık ile tüm bu devasa bilgiler elimizin altına geliveriyor. Türkiye’de ve Dünya’da neler olduğunu, Bilim, Sanat, Siyaset, Kültür, Edebiyat, Müzik vb alanlarda eski yeni ne bilgi istenirse internet arama motorlarına sormanız yeterli tüm bilgiler anında önünüze dökülüveriyor.

Teknolojinin özellikle son zamanlarda baş döndürücü hızını yakalamak, takip etmek gittikçe zorlaşıyor. Ancak bu gelişme bize bazı kolaylıklar ve fırsatlar da sağlıyor; Oluşturduğumuz bu web sayfası sayesinde Dünyanın bir ucundan diğer ucuna görünebilme, sesimizi duyurma kendimizi tanıtma imkanı bulabiliyoruz. Bu bizler için inanılmaz fırsatlar sunması yanı sıra herkesin rahatlıkla erişebildiği görüp değerlendirdiği hızlıca birbirlerini bilgilendirdiği ve etkilediği bir ortamda doğal olarak daha dikkatli olmayı, kalite ve güveni sağlama ve sürekli kılma konusunda da o derece sorumluluklar yüklüyor.

Web sayfamızın tasarımını yaparken sadeliğe önem verdik. Bu sayede Of(İ) YAYIN HİZMETLERİ’nin vermeyi planladığı ve amaçladığı hizmetler ile ilgili bilgileri sayfamızda kolayca bulabileceğinize inanıyoruz. Bu sayfanın hızla hazırlanması ve tasarlanmasında emeği geçen WEBNO sahibi Hamdi EFE’ye ayrıca teşekkürlerimizi sunarız.

Bu konuda yapacağınız katkı, eleştiri, düşünce ve görüşleriniz bizim için önemli olacaktır.

Saygılarımızla.

Of(İ) YAYIN HİZMETLERİ

ABOUT THE AUTHOR

Ofi

Leave A Comment