Kuruluş Amacımız ve Felsefemiz

Kamu Yayıncılığı alanında 35 yıldır edinmiş olduğumuz bilgi, birikim, deneyim gibi değerlerimizi özel sektör dinamizmi ile birleştirip kaliteli, kurumsal ve güvenilir hizmet sunarak geleceğe doğru ilerlemektir.

Hedefimizde yayın sektörüne hizmet veren kurum ve kuruluşlarla işbirliğini artırıp yeni iş modelleri geliştirerek, rekabetten çok, hep birlikte daha iyisini yapabilmenin çabası olacaktır.

Misyonumuz

Ülkemiz insanının sosyal, kültürel, sanat, edebiyat, tıp, müzik, spor, teknoloji gibi bir çok alanlarda sahip olduğu birikim, yetenek, azim, cesaret, mücadele, inanç ve başarı gibi değerlerinin her türlü yayın mecralarından yansıtılmasını sağlamaktır.

Bunu yaparken Kamu Yayıncılık birikimi, bilinci ve sorumluluk anlayışıyla yayıncılık sektörüne kaliteli, güvenilir hizmet sunmak, eğitim, inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarına da destek sağlayarak ülke adına değer üretmektir.

Ürün ve hizmet sektöründe işbirliği ve çözüm ortaklıkları ile etkili iş modelleri geliştirerek Kurumsal bir yapı içerisinde yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimize hizmet vermektir.

Vizyonumuz

En İyisini Sunmak, Ülkemize Katma Değer Kazandırmak.

Sloganımız
“Değerlerin Yansıması”