Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

Geleceğimizi şekillendirecek olan gençlerimizi ve onların eğitimlerini çok önemsemekteyiz. Otuz yılın üzerinde  Kamu Yayıncılığı birikimi olan her biri kendi alanında uzman yayıncı kökenli kişilerle birlikte, onların sahada yaşadıklarını medyanın değişik dallarında okuyan gençlerimize Eğitim yoluyla aktarmayı da hedeflemekteyiz. (Yeni gelişme; Of(İ) AKADEMİ eğitim bölümümüz açılmıştır.  Detayları Of(İ) AKADEMİ sayfamızda görebilirsiniz.)

Of(İ) YAYIN HİZMETLERİ Kuruluşu 35 yıllık  sahip olduğu yayıncılık birikimi ve deneyimi ile yayıncılık temelli her türlü organizasyonun uygulanabilirlik projelerini, planlarını ve bütçesini hazırlayarak ihtiyaç sahiplerine yayın temelli danışmanlık hizmetlerinde yardımcı olmak ve çözümler sunmaktadır.

İzmir 2005 Universiade Yaz Oyunları,   2011 Erzurum Universiade Kış Oyunları, 2013 Mersin Akdeniz Oyunları, 1. Karadeniz Oyunları, EYOF 11. Trabzon Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları,  FIBA Final Four, Avrupa Basketbol Şampiyonası, IAAF Dünya Salon Atletizm Şampiyonası, LEN Avrupa Yüzme Şampiyonası ve Türkiye’de organize edilmiş Dünya ve Avrupa Halter, Voleybol, Güreş, Boks, Judo, Bilardo, Kumsal Voleybolu gibi her dalda  Şampiyonaları, Bisiklet Turları gibi onlarca spor etkinliğinde kazanılan bilgi ve birikimi ihtiyaç sahiplerine danışmanlık hizmeti olarak sunmaya hazırdır.