Basın Duyurusu-1

Sayın Yetkili,

Yeni yıllar her zaman heyecan verici, yenilik ve umutlarla doludur. 2019 yılının da sizler için bu anlamda yenilikler, umutlar ve mutluluklar ile dolu geçmesini dileriz.

Biz de yeni bir yılın başlangıcında umutlarımızı, yenilikleri ve heyecan verici olayları yakalamak için Televizyon, Radyo ve İnternet gibi iletişim alanında yeni ufuklara doğru açılmaya karar verdik, “Of(i) YAYIN HİZMETLERİ” Kuruluşunu hayata geçirdik.

Kuruluş amacımız; Olimpiyat Oyunları, Dünya ve Avrupa Futbol Şampiyonaları, Akdeniz Oyunları, Üniversite Oyunları, Eurovizyon Şarkı Yarışması, Belgesel ve Haber Çekimleri gibi 35 yıldır Kamu Yayıncılığı alanında edinmiş olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübe gibi değerlerimizi özel sektör dinamiği ile birleştirip Televizyon, Radyo ve İnternet iletişim ortamlarından ulusal ve uluslararası düzeyde kaliteli, güvenilir ve hızlı çözümleri Ofi Broadcast yayın hizmetleri yenilikçi yaklaşımı ve  kurumsallığı ile buluşturmayı hedefleyerekitim, inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarına da destek sağlayarak geleceğe doğru ülkemiz adına artı bir değer kazandırmaktır.

İnsanımızın Sosyal ve Kültürel, Sanat, Edebiyat, Tıp, Müzik, Spor, Teknoloji gibi alanlarda sahip olduğu yetenek, bilgi, azim, cesaret, mücadele, inanç ve başarı gibi değerlerini toplumlara iletişim mecralarından yansıtılmasına katkı sağlamaktır.

Sizlerin de sahip olduğu  değerlerinizin tanıtılmasına, toplantı ve kongrelerinizin, eğitim çalışmalarınızın, festival, konser, sergi, spor gibi birçok etkinliğinizin duyurulmasına ihtiyaç duyduğunuz anda Türkiye’nin her şehrinde naklen yayın araçları, İstanbul’da boğazı gören HD stüdyosu ile profesyonel ve tecrübeli yönetmen, sunucu, kameraman, reklam ve tanıtım ekipleriyle Televizyon, Radyo ve İnternet ortamlarından haberleştirilmesine, iletilmesine ve yayınlanmasına yardımcı olacak bir çözüm ortağınız olduğunu ve her zaman yanınızda yer alacağımızı bilmeniz yeterli olacaktır.

Detaylı bilgi ve iletişim için www.ofibroadcast.com  sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Saygılarımla.

Deniz GÜCÜYENER

Of(i) Yayın Hizmetleri

Kurucu, Genel Koordinatör

 

ABOUT THE AUTHOR

Ofi

Leave A Comment